Programació

07:00Selecció musical
10:00Tu dediques! amb Ariadna Huerta
13:00Ràdio Escola amb Alicia Arnau
14:00Les notícies del migdia (À Punt Ràdio)
15:00Informatiu VCF Ràdio amb Josep Rovira (VCF Ràdio)
16:00Som la música amb Raúl Terol
16:30Selecció musical
19:00La prèvia: València CF – Manchester United amb Josep Rovira (VCF Ràdio)
21:05El partit: València CF – Manchester United amb Josep Rovira (VCF Ràdio)
00:00Selecció musical
07:00Selecció musical
10:00Tu dediques! amb Ariadna Huerta
13:00Micro obert amb l’equip de Llosa FM
14:00Les notícies del migdia (À Punt Ràdio)
15:00Informatiu VCF Ràdio amb Josep Rovira (VCF Ràdio)
16:00Som la música amb Raúl Terol
16:30Selecció musical
20:00A ras d’herba amb Carlos Ferrero i Iñaki Martinez
21:30Val i 30 amb Moisés Rodríguez i José Agustín Martí ‘Peluco’ (Ràdio Túria)
22:00Selecció musical
07:00Selecció musical
10:00Tu dediques! amb Ariadna Huerta
13:00Motor a punt amb Iñaki Martínez
14:00Les notícies del migdia (À Punt Ràdio)
15:00Informatiu VCF Ràdio amb Josep Rovira (VCF Ràdio)
16:00Som la música amb Raúl Terol
16:30Selecció musical
19:30De cine amb Maite Arnau
20:00Descubre amb Bruno Navarro i Celia Lucía López (Top Playlists)
21:00Flashback 80 amb Miguel Ángel Mateu
22:00Misterios y Leyendas amb Raul Andrés
00:00Selecció musical
07:00Selecció musical
11:00A ras d’herba (R) amb Carlos Ferrero i Iñaki Martinez
12:30Val i 30 (R) amb Moisés Rodríguez i José Agustín Martí ‘Peluco’ (Ràdio Túria)
13:00Selecció musical
14:00Motor a punt (R) amb Iñaki Martínez
15:00Perles de música (R) amb Vicent Chirlaque
15:30De cine (R) amb Maite Arnau
16:00Selecció musical
19:45La prèvia: Eibar – València CF amb Josep Rovira (VCF Ràdio)
20:45El partit: Eibar – València CF amb Josep Rovira (VCF Ràdio)
23:30Selecció musical
07:00Selecció musical
09:00Musicalandia amb Paco Cabrera (Ràdio Altea)
11:00Micro obert (R) amb l’equip de Llosa FM
12:00Ràdio Escola (R) amb Alicia Arnau
13:00Selecció musical
20:00Nacional Tres amb Nacho Guerrero i Isa Segarra (Ràdio Túria)
22:00Selecció musical
23:00Cita con la noche (R) amb Alberto Sarasúa
00:00Selecció musical
07:00Selecció musical
10:00Tu dediques! amb Ariadna Huerta
13:00Selecció musical
14:00Les notícies del migdia (À Punt Ràdio)
15:00Informatiu VCF Ràdio amb Josep Rovira (VCF Ràdio)
16:00Som la música amb Raúl Terol
16:30Selecció musical
21:30Perles de música amb Vicent Chirlaque
22:00De viatge amb Julio Leal (Ràdio Manises)
23:00Flashback 80 (R) amb Miguel Ángel Mateu
00:00Misterios y Leyendas amb Raul Andrés
02:00Selecció musical
07:00Selecció musical
10:00Tu dediques! amb Ariadna Huerta
13:00Selecció musical
14:00Les notícies del migdia (À Punt Ràdio)
15:00Informatiu VCF Ràdio amb Josep Rovira (VCF Ràdio)
16:00Som la música amb Raúl Terol
16:30Selecció musical
22:00El Temporal amb Ángel Aparicio (Ràdio Altea)
23:00Selecció musical
00:00Cita con la noche amb Alberto Sarasúa
01:00Selecció musical