Programació

07:00Selecció musical
10:00Tu dediques! amb Ariadna Huerta
13:00El pucherete de Mari amb Carmen López (Ràdio Manises)
14:00Xecaut!! (Ràdio Manises)
15:00Som la música amb Raúl Terol (99.9 València Ràdio)
16:00Selecció musical
22:00Xe, que animals amb Yolanda Climent i Gemma Casabán (Ràdio Riba-Roja)
23:00Nirvana amb Esperanza Roda (Ràdio Manises)
00:00Selecció musical

07:00Selecció musical
10:00Tu dediques! amb Ariadna Huerta
13:00A ras d’herba amb Iñaki Martinez i Vicent Chirlaque
13:30Val i 30 amb Moisés Rodríguez i José Agustín Martí ‘Peluco’ (Ràdio Túria)
14:00Càmera i acció amb Maite i Sabina Arnau
14:30Musicgrafies (Ràdio Riba-Roja)
15:00Som la música amb Raúl Terol (99.9 València Ràdio)
16:00Selecció musical
22:00Motor a punt amb Iñaki Martínez
23:00Consulta’ns (Alzira Ràdio)
23:30Parlar per parlar amb Jordi Jiménez (Alzira Ràdio)
00:00Selecció musical

07:00Selecció musical
10:00Tu dediques! amb Ariadna Huerta
13:00Descubre amb Bruno Navarro i Celia Lucía López (Top Playlists)
14:00Micro obert amb l’equip de Llosa FM
14:30L’edat daurada del pop espanyol
15:00Som la música amb Raúl Terol (99.9 València Ràdio)
16:00Selecció musical
22:00Remember 80
00:00Selecció musical

07:00Selecció musical
11:00Micro obert (R) amb l’equip de Llosa FM
11:30L’edat daurada del pop espanyol
12:00Sol Solet amb Milagro Sellés (Ràdio Cocentaina)
12:30Colgar al DJ amb Pablo Ramos i Maria Martí
13:00A ras d’herba (R) amb Iñaki Martinez i Vicent Chirlaque
13:30Val i 30 (R) amb Moisés Rodríguez i José Agustín Martí ‘Peluco’ (Ràdio Túria)
14:00Motor a punt (R) amb Iñaki Martínez
15:00La prèvia: At. Madrid – València CF amb Josep Rovira (VCF Ràdio)
16:00El partit: At. Madrid – València CF amb Josep Rovira (VCF Ràdio)
19:00Selecció musical
22:00Remember 90
00:00Selecció musical

07:00Selecció musical
10:00El Guateque amb Mateu Sanchis (Ràdio Manises)
11:00El Rall amb Helena Montaner
13:00Càmera i acció (R) amb Maite i Sabina Arnau
13:30Perles de música (R) amb Vicent Chirlaque
14:00Selecció musical
22:00Cinestèsia amb Pablo Plaza i Luis Campello (Ràdio Godella)
23:00El racó de Kero (R) amb Vicent Chirlaque
00:00Selecció musical

07:00Selecció musical
10:00Tu dediques! amb Ariadna Huerta
13:00Informatiu VCF Ràdio amb Josep Rovira (VCF Ràdio)
14:00Viatge a la música amb Jose Luis Mompó (Alzira Ràdio)
15:00Som la música amb Raúl Terol (99.9 València Ràdio)
16:00Selecció musical
22:00El racó de Kero amb Vicent Chirlaque
23:00Misterios y Leyendas amb Raul Andrés
01:00Selecció musical

07:00Selecció musical
10:00Tu dediques! amb Ariadna Huerta
13:00Perles de música amb Vicent Chirlaque
13:30Novetats amb Ariadna Huerta
14:00Una de-cada amb Jordi Urios (Valldigna Ràdio)
15:00Som la música amb Raúl Terol (99.9 València Ràdio)
16:00Selecció musical
22:00La represa amb Francesc Fort (Ràdio Godella)
23:00De viatge amb Julio Leal (Ràdio Manises)
00:00Selecció musical