Variacions de programació

07:00Selecció musical
10:00Tu dediques! amb Ariadna Huerta
13:00Micro obert amb l’equip de Llosa FM
15:00Misterios y Leyendas amb Raul Andrés
16:00Som la música amb Raúl Terol
16:30El racó de Kero amb Vicent Chirlaque
23:00A ras d’herba amb Iñaki Martinez i Vicent Chirlaque
00:00Motor a punt amb Iñaki Martínez
02:00De cine amb Maite Arnau
16:30Flashback 80 amb Miguel Ángel Mateu
23:00Flashback amb Miguel Ángel Mateu
00:00La Llosa al dia amb Maite Arnau
02:00Cita con la noche amb Alberto Sarasúa
00:00Descubre amb Bruno Navarro i Celia Lucía López (Top Playlists)
02:00Perles de música amb Vicent Chirlaque
00:00Ràdio Escola amb Alicia Arnau
13:00Micro obert (R) amb l’equip de Llosa FM
15:00Misterios y Leyendas (R) amb Raul Andrés
16:00Som la música (R) amb Raúl Terol
16:30El racó de Kero (R) amb Vicent Chirlaque
23:00A ras d’herba (R) amb Iñaki Martinez i Vicent Chirlaque
00:00Motor a punt (R) amb Iñaki Martínez
02:00De cine (R) amb Maite Arnau
16:30Flashback 80 (R) amb Miguel Ángel Mateu
23:00Flashback (R) amb Miguel Ángel Mateu
00:00La Llosa al dia (R) amb Maite Arnau
02:00
00:00Perles de música (R) amb Vicent Chirlaque
02:00Ràdio Escola (R) amb Alicia Arnau
07:00Informatiu VCF Ràdio amb Josep Rovira (VCF Ràdio)
10:00La prèvia: Manchester United – València CF amb Josep Rovira (VCF Ràdio)
14:00El partit: Manchester United – València CF amb Josep Rovira (VCF Ràdio)
15:30Les notícies del migdia (À Punt Ràdio)
DL
DLDe viatge amb Julio Leal (Ràdio Manises)
DMEl Temporal amb Ángel Aparicio (Ràdio Altea)
DCXe, que animals amb Yolanda Climent i Gemma Casabán (Ràdio Riba-Roja)
DJVal i 30 amb Moisés Rodríguez i José Agustín Martí ‘Peluco’ (Ràdio Túria)
DSVal i 30 (R) amb Moisés Rodríguez i José Agustín Martí ‘Peluco’ (Ràdio Túria)
DS
DGMusicalandia amb Paco Cabrera (Ràdio Altea)
DGNacional Tres amb Nacho Guerrero i Isa Segarra (Ràdio Túria)
DGCinestèsia amb Pablo Plaza i Luis Campello (Ràdio Godella)
07:00Selecció musical
10:00Tu dediques! amb Ariadna Huerta
13:00Un estiu de cançons
14:00Les notícies del migdia (À Punt Ràdio)
15:00Selecció musical
15:30Som la música amb Raúl Terol (99.9 València Ràdio)
16:00Selecció musical
22:00Els viatges de Carlos Carlos amb Carlos Ripollés
00:00Selecció musical
07:00Selecció musical
10:00Tu dediques! amb Ariadna Huerta
13:00Un estiu de cançons
14:00Les notícies del migdia (À Punt Ràdio)
15:00L’Informatiu de Llosa FM amb Maite Arnau
15:30Som la música amb Raúl Terol (99.9 València Ràdio)
16:00Selecció musical
20:00Descubre amb Bruno Navarro i Celia Lucía López (Top Playlists)
21:00Selecció musical
07:00Selecció musical
11:00Selecció musical
12:30Val i 30 (R) amb Moisés Rodríguez i José Agustín Martí ‘Peluco’ (Ràdio Túria)
13:00Micro obert (R) amb l’equip de Llosa FM
13:30L’Informatiu de Llosa FM (R) amb Maite Arnau
14:00Motor a punt (R) amb Iñaki Martínez
15:00Perles de música (R) amb Vicent Chirlaque
15:30Selecció musical
07:00Selecció musical
21:00Nacional Tres amb Nacho Guerrero i Isa Segarra (Ràdio Túria)
23:00El racó de Kero (R) amb Vicent Chirlaque
00:00Selecció musical
07:00Selecció musical
10:00Tu dediques! amb Ariadna Huerta
13:00Un estiu de cançons
14:00Les notícies del migdia (À Punt Ràdio)
15:00Selecció musical
15:30Som la música amb Raúl Terol (99.9 València Ràdio)
16:00Selecció musical
21:30Perles de música amb Vicent Chirlaque
22:00De viatge amb Julio Leal (Ràdio Manises)
23:00Selecció musical
07:00Selecció musical
10:00Tu dediques! amb Ariadna Huerta
13:00Un estiu de cançons
14:00Les notícies del migdia (À Punt Ràdio)
15:00Selecció musical
15:30Som la música amb Raúl Terol (99.9 València Ràdio)
16:00Selecció musical
00:00El racó de Kero amb Vicent Chirlaque
01:00Selecció musical
07:00Selecció musical
10:00Tu dediques! amb Ariadna Huerta
13:00Un estiu de cançons
14:00Les notícies del migdia (À Punt Ràdio)
15:00Selecció musical
15:30Som la música amb Raúl Terol (99.9 València Ràdio)
16:00Selecció musical
21:00Motor a punt amb Iñaki Martínez
22:00Selecció musical